Warsztaty TOSTER WORKSHOP WSR już w styczniu! Zapraszamy!

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Rejestracja: 25 paź (pn) 2010, 02:00:00

Warsztaty TOSTER WORKSHOP WSR już w styczniu! Zapraszamy!

Post autor: palomita » 03 sty (pn) 2011, 16:01:03

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza do udziału w otwartych, bezpłatnych warsztatach branżowych organizowanych pod wspólną nazwą „Toster Workshop WSR”. Zajęcia odbywają się zwyczajowo w piątki, są całodzienne i mają charakter projektowy - na koniec spotkania każdy uczestnik nie tylko otrzymuje Dyplom uczestnictwa, ale także przygotowuje własne dzieło / pracę / projekt.

Nowy cykl warsztatów „Toster” rozpoczyna się :arrow: GrafoSterem już w najbliższy piątek 07 stycznia 2011 o godzinie 10:00 w siedzibie Warszawskiej Szkoły Reklamy. Zajęcia z „Produkcji filmu animowanego” poprowadzi Piotr Furmankiewicz, producent filmów animowanych, współwłaściciel FUMI Studio (http://www.fumistudio.com/). Podczas warsztatu Piotr Furmankiewicz opowie o roli filmów animowanych w Polsce, ich rodzajach oraz o różnicach pomiędzy filmem autorskim a komercyjnym. W kolejnej części spotkania uczestnicy dowiedzą się jak przejść od pomysłu na film animowany do jego realizacji. Na koniec warsztatów przewidziane są ćwiczenia oraz panel dyskusyjny. Adresatem warsztatów są graficy i adepci specjalizacji graficznej WSR.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: warsztaty@szkolareklamy.pl. W tytule maila prosimy wpisać „GrafoSter z FUMI Studio”. Prosimy także załączyć CV (koniecznie z numerem telefonu). Osoby zakwalifikowane na warsztat będą poinformowane odpowiednio wcześniej telefonicznie. Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel.: 510 090 287.

Kolejne warsztaty z cyklu „Toster Workshop WSR” będą się odbywać w następujących terminach:

14/01/2011
:arrow: FotoSter: „Kompozycja i struktury wizualne”,
prowadzenie: Katarzyna Bruzda

21/01/2011
:arrow: StratoSter: „Dziennikarz kontra PR-owiec”,
prowadzenie: Kinga Kubiak i Bartosz Sawicki

28/01/2011
:arrow: FilmoSter: „Człowiek przed kamerą”,
prowadzenie: Marek Sudół

Więcej informacji o warsztatach „Toster Workshop WSR” (m.in. tematyka zajęć, informacje o prowadzących, lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w poszczególnych warsztatach) będziemy systematycznie zamieszczać na stronie szkolareklamy.pl, dokładnie w tym miejscu ->

Zapraszamy! :D

O wcześniejszych Tosterach czytaj (+ obejrzyj prace uczestników) tu ->

Zasady uczestnictwa w warsztatach Toster Workshop WSR

Post autor: palomita » 04 sty (wt) 2011, 15:30:06

Zasady uczestnictwa w zajęciach (regulamin):

1. Publikacja planu Warsztatów na dany miesiąc następuje do 20 dnia miesiąca poprzedzającego.

2. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a ich liczebność określa prowadzący przed rozpoczęciem zajęć. Liczebność grup nie podlega negocjacji.

3. Zgłoszenia na warsztaty należy przesyłać na adres e-mail: warsztaty@szkolareklamy.pl. W tytule maila należy wpisać nazwę Tostera, którego dotyczy zgłoszenie. Należy także załączyć CV (koniecznie z numerem telefonu). Osoby zakwalifikowane na warsztat są informowane odpowiednio wcześniej telefonicznie.

4. Lista uczestników zakwalifikowanych do uczestnictwa w warsztacie publikowana jest w poniedziałek poprzedzający warsztat (a więc na 5 dni wcześniej), w godzinach popołudniowych, na stronie internetowej www.szkolareklamy.pl

5. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a dla Słuchaczy WSR nieobowiązkowy.

6. Udział w Warsztatach można odwołać z ważnych powodów, jednak nie później niż na 2 dni przed datą ich rozpoczęcia.

7. W przypadku zwolnienia miejsc na Warsztatach w wyniku odwołania udziału przez któregoś z uczestników, sekretariat WSR poinformuje o tym telefoniczne osoby z listy rezerwowej.

8. Nieusprawiedliwione niestawienie się na Warsztacie uniemożliwia Słuchaczom WSR udział w kolejnych workshopach w danym semestrze.

9. Po zakończeniu Warsztatu każdy uczestnik otrzymuje specjalny certyfikat uczestnictwa.

FotoSter już jutro!

Post autor: palomita » 13 sty (czw) 2011, 14:23:21

Pozostało jeszcze kilka miejsc na jutrzejszy bezpłatny, otwarty warsztat FotoSter! Zajęcia z "Kompozycji i struktur wizualnych" poprowadzi Katarzyna Bruzda - pełniąca do grudnia 2010 r. funkcję redaktora naczelnego miesięcznika FOTO. Chętnych do udziału w warsztacie prosimy o przybycie na godzinę 10:00 do Warszawskiej Szkoły Reklamy. Na zajęciach potrzebne będą: blok papieru w formacie A4, różnorodne papiery kolorowe, gazety kolorowe i (jeśli ktoś posiada) własne, nieprzydatne już odbitki fotograficzne, ołówek, klej, nożyczki. Praca warsztatowa odbywać się będzie w formie działań w technice kolażu. ZAPRASZAMY!

ODPOWIEDZ