Miss i Mister WSR 2007/2008

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Miss i Mister WSR 2007/2008

Post autor: Paziu » 25 lis (ndz) 2007, 12:04:15

Witam witam witam w drugiej za mojego życia edycji wyborów Miss i Mistera WSR.

Temat rozumie chyba sam przez się, przejdę więc do rzeczy :)

- - - - - - - - - - -

1. Zgłaszanie kandydatów
- Kategorie w których zgłaszamy kandydatów to Miss, Mister, oraz Master/Mistress (vel. Monster)
- Do kategorii Master/Mistress WSR zgłaszać można wszelkich pracowników szkoły (wykładowcy, pracownicy administracji, itp.)
- Do kategorii Miss, oraz Mister zgłaszamy jedynie obecnych słuchaczy WSR w trybie dziennym*
- Kandydatów zgłaszamy tu - na forum, na kartkach wywieszonych w szkole, oraz bezpośrednio u mnie
- Zamknięcie list kandydatów planowane na 9. grudnia
- Każdy zgłoszony ma oczywiście prawo wypisania się z listy kandydatów w każdym momencie zgłoszeń, oraz eliminacji
- Staramy się ograniczyć ilość zgłaszanych jednorazowo osób (chcemy w końcu, aby nasz kandydat/kandydatka zwyciężyli). Jeśli macie wrażenie że i 10 osób nadaje się w tym samym stopniu do otrzymania któregoś z tytułów - zgłoście tych, których najbardziej lubicie / kibicujecie, a w przypadku kiedy rzeczywiście pozostali kandydaci mają szansę - i tak zostaną zgłoszeni przez kogo innego.

- - - - - - - - - - -

2. Eliminacja
- Głosowanie odbędzie się podczas imprezy WSR 15. grudnia
- Podczas głosowania staramy się brać pod uwagę nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również charakter, poczucie humoru, oryginalność, oraz ogólny sposób bycia
- Każdy głosujący przyznaje w każdej z kategorii kolejno 3, 2, oraz 1 punkt kandydatom, którzy najbardziej wg. niego zasługują na miano Miss/Mistera/Mastera WSR** (kandydat z największą ilością głosów wygrywa)
- Każdy głosujący ma prawo zrezygnować z przyznania każdej ilości punktów w którejkolwiek z kategorii - nie unieważni to całego głosu
- Wszelkie kampanie promujące już od momentu zgłoszenia - mile widziane, wskazane - w końcu to szkoła reklamy***
- Po zakończeniu głosowania będą podliczone głosy, a wyniki zostaną przedstawione jeszcze podczas tej samej imprezy WSR
- Będą nagrody :)

- - - - - - - - - - -

* - w związku z oczywistymi utrudnieniami czasowymi, oraz fizycznymi - wybory w tym roku nie uwzględniają grup zaocznych - zachęcam grupy zaoczne do przyłączenia się jednak - jeśli ma ktoś odwagę - i zorganizowania własnej edycji. Słuchacze trybu zaocznego mogą oczywiście również głosować na kandydatów trybu dziennego.

** - Styl eurowizyjny zastosowany jest tu w celu uśrednienia wyników - wybieramy ulubieńców całej społeczności WSR, a nie tylko konkretnych nisz.

*** - W zeszłym roku tytuł Mistera WSR przyznany został Danielowi "Najtowi" Szwejkowskiemu - nienajpopularniejszej postaci w WSR, ale zdecydowanie najbardziej rozreklamowanemu:
http://www.youtube.com/watch?v=XgY1JyuXUmU
Zachęcam również do zamieszczania wśród materiałów promocyjnych - jakiejś notki krótko opisującej kandydata (niezależnie czy promujecie siebie, czy kogoś) - pozwala to ludziom, którzy nie znają danej osoby podjąć właściwą decyzję :)

- - - - - - - - - - -

Zachęcam również do komentowania zasad konkursu, dodawania propozycji nagród i w ogóle wszystkiego co z konkursem wiąże się - pozwoli nam to bawić się jeszcze lepiej niż w zeszłym roku :)

- - - - - - - - - - -

Miss i Mister WSR sezon 2006/2007
http://szkolareklamy.pl/ftopic-4908-0-d ... -miss.html

- - - - - - - - - - -

Kontakt ze mną:
GG: 963673
@: paziu@epf.pl
@: stary_paziu@***SPAM***.pl

no ... i powodzenia :)

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 25 lis (ndz) 2007, 12:23:48

Bardzo dziękuję Paziowi za zorganizowanie w zasadzie trzeciej już edycji tego prestiżowego konkursu i cóż moim mili szalejcie! Głosujcie, obmyślajcie swoje typy! :idea: Naprawdę warto! :!: Ja też właśnie biorę się za obmyślanie swoich typów! Pamiętajcie to grupy dzienne! :idea: Zaokniaki mogą zorganizować swoje! :idea:

Ka$ka
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 154
Rejestracja: 13 kwie (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Ka$ka » 25 lis (ndz) 2007, 13:17:29

Ania Zawadzka z fotoI i Ewelina Petryka także z foto:)
Nad misterem pomyśle

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 25 lis (ndz) 2007, 18:22:25

To do tych dziewczynek dołożę na razie :idea: Paulinkę i Kawkę z SG! :lol:

A z chłopczyków Arturka i Marcinka z SG! :lol:

Najt
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 213
Rejestracja: 29 lip (sob) 2006, 02:00:00

Post autor: Najt » 25 lis (ndz) 2007, 19:39:20

CO?! że niby ja nie jestem popularny? :P tylko rozreklamowany? no cóż to w końcu szkoła reklamy :D więc umiejętności zawodowe u mistera szkoły reklamy powinny być jak najbardziej w cenie :D

Szkoda że dałeś link do starego filmu :P i w dodatku najgorszego w mojej karierze :D:P Ja dam fajniejszy http://www.youtube.com/watch?v=k1b4e2DW78c

cóż mała reklama nie zaszkodzi...
p.s. lepiej być rozreklamowany niż przereklamowany, pozdro dla wyborców i nie tylko :*

Tekla
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 244
Rejestracja: 04 wrz (wt) 2007, 02:00:00

Post autor: Tekla » 25 lis (ndz) 2007, 20:17:47

Anna Z. Foto I
Marcin P. SG (?) I

Ka$ka
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 154
Rejestracja: 13 kwie (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Ka$ka » 25 lis (ndz) 2007, 20:56:55

nominuje Daniela kudłatego z foto II dlatego ze jest przyjacielski i potrafi sie dobrze bawic:)

myimmortal
Bywalec
Bywalec
Posty: 340
Rejestracja: 03 lip (ndz) 2005, 02:00:00

Post autor: myimmortal » 25 lis (ndz) 2007, 21:31:18

Happy: która Paulinka ? Nick z forum wystarczy.

Tekla: która Ania Z.?

/Paziu :P[/list]

OSHka
Ekspert
Ekspert
Posty: 1998
Rejestracja: 29 sie (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: OSHka » 25 lis (ndz) 2007, 21:34:33

Czy ja - Zaoczniaczka - mogę zaproponować Happy :?: :!:

myimmortal
Bywalec
Bywalec
Posty: 340
Rejestracja: 03 lip (ndz) 2005, 02:00:00

Post autor: myimmortal » 25 lis (ndz) 2007, 21:37:11

psze bardzo - możecie głosowac - moźecie zgłaszać kandydatów - tylko kandydować nie możecie :P

/Paziu

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 25 lis (ndz) 2007, 23:01:32

myimmortal pisze:Happy: która Paulinka ? Nick z forum wystarczy.
Nie wiem czy Paulinka już działa na forum. Blondyneczka z SGI. W szkole Wam podam, nie chcę tu pisać nazwiska. Jest na "M". :lol:

Arturro wiadomy, a Marcin ten na "P". :lol: :wink:

Dzięki Oshka. Miło mi. Choć się nieco.. :oops:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 25 lis (ndz) 2007, 23:17:21

To ja jeszcze zgłoszę naszego szkolnego wodza Apaczów, Siuksów, Majów, Azteków, Inków i innych czerwonych braci czyli Troy'a. :lol: :wink:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 25 lis (ndz) 2007, 23:27:21

No i jeszcze ulubionego wykładowcę od informatyki niejakiego Michała B.!

(Bo dziewczyny się wstydzą :wink: )

OSHka
Ekspert
Ekspert
Posty: 1998
Rejestracja: 29 sie (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: OSHka » 26 lis (pn) 2007, 00:06:38

Happy - mój braciszek by rzekł (ostatnio się na niego powołuje ;) - nie stydaj! (tzn. ni wstydz się :) )

A Buśka - a i owszem :)

pinka
Nowy(a)
Posty: 43
Rejestracja: 25 lis (ndz) 2007, 01:00:00

Post autor: pinka » 26 lis (pn) 2007, 00:23:31

Tak, tak Happy, ja tez jestem za dodaniem do listy kandydatow "fRRRRRRancuza"(Michał B.)! :wink:
Co do miss... hmmm.. kategorycznie wykreslilabym z niej ta farbowana blondyne z SGI!
A nad odpowiednia kandydatka pomyslimy.. :roll:

ODPOWIEDZ