Miss i Mister WSR 2007/2008

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 26 lis (pn) 2007, 16:52:03

Arturro jak możesz mi to robić? :x Co to za wycofka? Hapcia zgłosiła a Ty co rakiem zmykasz? :P :roll:

Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

Post autor: Artur0 » 26 lis (pn) 2007, 17:09:19

Happy pisze:Arturro jak możesz mi to robić? :x Co to za wycofka? Hapcia zgłosiła a Ty co rakiem zmykasz? :P :roll:
Cóż... Wolę sie wszystkiemu przyglądać na uboczu, w cieniu... :wink: Żaden tytuł, żaden rozgłos, itp. do szczęścia nie są mi potrzebne. Dziękuję i doceniam, że chciałaś zgłośić mą kandydaturę, lecz zmuszony jestem odmówić. Takie konkursy z reguły nie mają wiekszego sensu, bo każdy ma inne gusta i gusciki :wink: i nie było takiego/takiej co by każdej/każdemu dogodził/-a, wiec zawsze będą jakies niedomówienia, "kłótnie" i inne zgrzyty. Wolałbym jednak pozostać, tam gdzie jestem i być rozponawany tam gdzie zechcę, a nie być za chwilę znany z tego, że jestem znany (jak 90% naszych polskich "gwiazdeczek").

Podsumowywując: Dziękuję, ale podziękuję. :lol:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 26 lis (pn) 2007, 17:22:00

Arturr0 ale Ty masz gadane. 8O Nareszcie jakiś mówco-pisacz nowy mi się pojawił. A co boisz się porażki, wiem rozumiem doskonale. No ja bym na Ciebie głosowała, ale skoro nie chcesz to przeca Cię nie zmuszę... :roll: :!: No jakbyś zmienił zdanie to daj znaka. Wiesz jak fajnie jest stać na podium w pełnym blasku fleszy a potem rozdawać autografy na prawo i lewo... :roll: :lol:

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 26 lis (pn) 2007, 17:38:17

Artur ... to jest konkurs popularności średniej ... wiadomo że każdy jest lubiany w konkretnych kręgach a nielubiany w innych ... dlatego wygrana w czymś takim jest prestiżowa niezależnie od jego małej skali ... pomyśl o konkursie jak o szansie na przetestowanie swoich nowo-nabytych reklamowych zdolności ... (z tego co pamiętam - jesteś wrześniowy ... miałeś więc nawet techniki sprzedaży) ...

o kłótnie i niedomówienia nie masz co się bać ... w zeszłym roku wygrała absolwentka szkoły, więc duża część szkoły nawet jej nie znała. Mimo to została Miss i nikt nie robił mi ani jej ani nikomu wyrzutów z tego powodu ...

hmm ... nie jest Ci do szczęścia potrzebne ... tu już nie mam jak się zamieszać ... ale pomyśl jaką frajdę miałaby Twoja jakby chodziła z misterem szkoły ;p ... to samo tyczy się ludzi którzy by na Ciebie głosowali ... lubimy się identyfikować ze zwycięzcami - pozwól nam mieć z kim się identyfikować ...

dla dodania otuchy - Happy, która nie chciała brać udziału w zeszłorocznych wyborach argumentując swój wybór mniej-więcej tak samo, w tym roku nie wycofuje się i dotrwa do końca ... a czy sięgając po koronę Sławka ... - zobaczymy :)

Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

Post autor: Artur0 » 26 lis (pn) 2007, 17:42:26

Happy pisze:Arturr0 ale Ty masz gadane. 8O Nareszcie jakiś mówco-pisacz nowy mi się pojawił.
Bo forum, to nie czat. Trza błysnać :!: :lol: Pozatym nienawykłem do nabijania postów rzucając zdawkowe "ok", "tak", "nie" i inne głupie "nie kumciam...". :wink:
A co boisz się porażki, wiem rozumiem doskonale. No ja bym na Ciebie głosowała, ale skoro nie chcesz to przeca Cię nie zmuszę... :roll: :!:
Nie porażki się boję, a niepotrzebnego rozgłosu (w każdym tego słowa znaczeniu). :wink:
No jakbyś zmienił zdanie to daj znaka. Wiesz jak fajnie jest stać na podium w pełnym blasku fleszy a potem rozdawać autografy na prawo i lewo... :roll: :lol:
Wiem. Ale żeby stanąć na podium, to nie wystarczy mieć jedną zmarszczkę mniej, dłubać zgrabnie w nosie czy umieć wypić jedno piwo więcej i nie spaść pod stół.
Pozatym moja kandydatura byłaby krzywdząca dla osób, które nie zostały wytypowane mr & mrs 2007, a które gdzieś tam marzą, że komuś się podobają. Nie lubię konkursów w których zawodnicy nie mają równych szans, bo przecież nie bez powodu nie stawia się koło biegacza osobę na wózku i na odwrót. Imo w tym przypadku byłoby to zwykłą pomyłką i dałoby odwrotny do zamierzonego, skutek. :wink: Tak, wiem. Jeb**y altruista ze mnie. :lol:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 26 lis (pn) 2007, 17:43:32

Jeszcze się nie zdecydowałam, myslę właśnie co z tym fantem zrobić;)

Arturr0 dajeeesz! Masz duże szanse wygrać;)

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 26 lis (pn) 2007, 17:48:34

Nie porażki się boję, a niepotrzebnego rozgłosu
czyżbyś miał coś do ukrycia ?
Pozatym moja kandydatura byłaby krzywdząca dla osób, które nie zostały wytypowane mr & mrs 2007, a które gdzieś tam marzą, że komuś się podobają.
czemu tak uważasz ?
Nie lubię konkursów w których zawodnicy nie mają równych szans,
myślę że nie odczytujesz idei konkursu w pełnym jej wyglądzie ... to jest konkurs popularności ... w angielskim znaczeniu tego słowa (w przeciwieństwie do "infamous" - znany z negatywnych rzeczy) ... chodzi tu o nagrodzenie kogoś kogo lubimy za to że mamy kogo lubić ... o swoiste uczczenie postaci do której moglibyśmy chcieć być podobni ... jeśli nie chcesz żeby ktoś był do Ciebie podobny ... no cóż ... i tak mu nie zabronisz :) ... jeśli nie chcesz być wybrany ... hmm ... możesz spróbować przestać się podobać ludziom ... <bez ... podtekstu> ...

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 26 lis (pn) 2007, 17:56:34

No konkurs idzie pełną parą. Kandydaturę Senq'a trzeba jednay wycofać gdyż nie ma go już w szkole. Anamis, Natalunia i Monika Rak są jak mniemam z zaocznych. Zostaje nam więc od Sinara Gangsterka i Królowa Pazia;)

Magdusia to już Absolwentka to też chyba nie da rady według regulaminu. :?: :idea:

Si, a Ty znasz z widzenia tych swoich kandydatów i kandydatki w ogóle? :wink: :lol: Czy tak po postach wybierałeś? :wink: :?:

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 26 lis (pn) 2007, 17:58:56

no chyba z forum wybierał ... mhm ... aaale ... to chyba częściowo się liczy nie ? rozpoznawalność itp. my znaliśmy gangsterkę de facto jeszcze zanim przyszła do WSRu ... :P

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 26 lis (pn) 2007, 18:00:36

No dlatego się tylko pytam. Ciekawa jestem jak ludzie wybierają swoich kandydatów. Jakie mają preferencje. :idea: Z czystej ciekawości... Takiej hapciowej. :P

Kawka03
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 520
Rejestracja: 28 lip (sob) 2007, 02:00:00

Post autor: Kawka03 » 26 lis (pn) 2007, 18:17:40

No coz, widze ze dyskucja jest calkiem ciekawa.

Happuniusiu dziekuje Ci za zgloszenie :-) To miłe :-) ale chyba tylko w Twoich oczkach :P (o oczkach Arturro nie wspomnie bo tym zajme sie w domu...)

A ja zglaszam Kasie Sawicka i Arturra ( :!: :* :D )

Co do reszty to popieram kandydature Happy (mam nadzieje ze wezmiesz udzial :!: :roll: ) oraz P. Białka

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 26 lis (pn) 2007, 18:31:48

Ale milutko tu u nas w szkole. Wszyscy są dla siebie tacy mili i sympatyczni. Nie można tak wszystkich ogłosić zwycięzcami i każdemu wręczyć nagrodę? :P :wink:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Popularity and lans festival

Post autor: seize » 26 lis (pn) 2007, 19:01:37

Paziu pisze: ... chodzi tu o nagrodzenie kogoś kogo lubimy za to że mamy kogo lubić ... o swoiste uczczenie postaci do której moglibyśmy chcieć być podobni ... jeśli nie chcesz żeby ktoś był do Ciebie podobny ... no cóż ... i tak mu nie zabronisz :) ... jeśli nie chcesz być wybrany ... hmm ... możesz spróbować przestać się podobać ludziom ... <bez ... podtekstu> ...
Heh ja bym to określił górnolotnym przedstawieniem idei konkursu :)

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 26 lis (pn) 2007, 19:04:28

górnolotne od niegórnolotnego różni tylko wiara ...

Magnus McKnee
Bywalec
Bywalec
Posty: 385
Rejestracja: 10 gru (sob) 2005, 01:00:00

Post autor: Magnus McKnee » 26 lis (pn) 2007, 19:26:40

to ja zgłaszam kandydaturę:
kngika

jeszcze nie mam pomysłów w innych kategoriach

ODPOWIEDZ